close
loading

facebook twiter youtube

Dekoracyjne posadzki żywiczne

TELEFON: 500 040 761

 

 

Dekoracyjne farby, tynki i struktury ścienne.

 

Produkty przeznaczone dla osób kreatywnych, doceniających jakość oraz piękno, a przede wszystkim indywidualny i niepowtarzalny styl otaczających przestrzeni. Zapotrzebowanie na nowatorskie, designerskie, ciekawe rozwiązania, stymuluje ciągły nasz rozwój w każdym kierunku.  

 

 

 

 

 

RODZAJE DEKORACJI SCIENNYCH

 

  • OXIDECORDekoracyjny efekt przeznaczony do wnętrz budynków na bazie żywic epoksydowych i specjalnie wyselekcjonowanych proszków metali, tworzący naturalny efekt rdzy.
  • BETON MIKRO/MAKROJest to efekt uzyskany dzięki dekoracyjnemu tynkowi mineralnemu Beton Micro, w pełni ekologiczny, charakteryzujący się jednolitym i bardzo drobnym ziarnem w selekcji masy, dający możliwości tworzenia min. powierzchni gładkich o minimalnej i delikatnej strukturze betonu.
  • METALFINEEfekt uzyskujemy poprzez odpowiedni sposób nanoszenia i rozprowadzania masy pacą w różne strony na powierzchni. Metalfin to designerska masa dekoracyjna, wodorozcieńczalna, na bazie żywic akrylowo-poliuretanowych oraz naturalnych i czystych metali, które tworzą ok. 80% produktu, można przy jego pomocy tworzyć różne struktury, jest dodatkowo wzmocniony cząsteczkami
  • TRAWERTYNEkologiczny, jeden z łatwiejszych do wykonania efektów trawertynu, który charakteryzuje się gładkimi w dotyku i poziomymi wzorami w postaci tzw. "wżerów". Występujący tu kolor naturalny jest najczęściej stosowany do aranżowania przestrzeni, ponieważ odzwierciedla oryginalny efekt trawertynu i świetnie komponuje się z innymi elementami wnętrza tj. szkłem, kamieniem, ceramiką, drewnem czy metalem

 

Od sześciu lat z sukcesem wykonujemy dekoracyjne i przemysłowe posadzki żywiczne oraz powłoki mikrocementowe.
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
WSPÓŁPRACA Z FIRMĄ ECORSON

 

ECORSON jest polskim producentem najwyższej jakości farb i tynków, również dekoracyjnych oraz farb specjalistycznych, wewnętrzno-zewnętrznych, spełniających jednocześnie zadania ochronne. Kilkunastoletnie doświadczenie połączone ze światem nauki, pozwala tworzyć niezwykłe kolekcje, inspirowane naturalnymi strukturami i klimatami występującymi w otaczającym nas środowisku.

Produkty ECORSON, ze względu na jakość oraz funkcjonalność, zostały docenione nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Charakteryzują się wysoką wydajnością, odpornością, łatwością w aplikacji, zdolnościami dyfuzji, co ma ogromne znaczenie przy utrzymywaniu naszych przestrzeni życiowych w świetnej kondycji, budząc tym zaufanie swoich Klientów. Bardzo szeroka paleta kolorów, nieograniczona ilość efektów oraz umiejętne ich połączenie, zapewniają oryginalny, trwały i przyjazny dla nas element, wprowadzający powiew świeżości w dekoratorstwie.