close
loading

facebook twiter youtube

Dekoracyjne posadzki żywiczne

TELEFON: 500 040 761

 

 

RESINLOOK - Dekoracyjne posadzki poliuretanowe z widocznymi, delikatnymi przebarwieniami

 

Innowacyjna metoda aplikacji żywic z widocznymi przenikaniami się kolorów w tej samej tonacji na wzór technologii BETONLOOK

 

 

 

 

GDZIE MOŻNA ZASTOSOWAĆ POSADZKI ŻYWICZNE

 

Dekoracyjne systemy posadzek żywicznych przeznaczone są do mieszkań, domów, obiektów biurowych, handlowych, restauracji. Z uwagi na to, że nie są jednobarwne są ciekawe. Można je zaaranżować, osadzić zarówno w nowoczesnych wnętrzach, loftach jak i klasycznych wnętrzach.

 

NA JAKICH PODŁOŻACH?

 

Systemy posadzek żywicznych przeznaczone są do aplikacji na wysezonowane podłoża betonowe oraz jastrychy cementowe, spełniające standardowe parametry równości i nośności. Podłoża powinny charakteryzować się szczelną izolacją poziomą, zabezpieczającą przed wilgocią podciąganą kapilarnie, powinny być czyste oraz chłonne. Podłogi żywiczne mogą być stosowane na podłożach z zastosowanym ogrzewaniem podłogowym.

 

Od sześciu lat z sukcesem wykonujemy dekoracyjne i przemysłowe posadzki żywiczne oraz powłoki mikrocementowe.
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
PODSTAWOWE INFORMACJE

 

POLIURETANY

Jest to nie żółknąca, elastyczna i miekka w odczuciu posadzka żywiczna, odporna na ścieranie. 

 

DANE TECHNICZNE

Posadzki poliuretanowe występują we wszystkich kolorach z palety RAL oraz NCS. Kolory można swobodnie ze sobą mieszać i uzyskać taki efekt jaki chcemy. Grubość posadzek to 2mm. 

 

SERWIS

Poliuretanowe posadzki żywiczne są posadzkami lakierowanymi. Podczas wybory posadzki należy liczyć się z tym że po kilku latach użytkowaniach należy ją poddać serwisowi i nałożyć warstwę lakieru celem odświeżenia i zabezpieczenia posadzki.